Huisje huren in Duitsland: bijzondere vakantiehuisjes in de Eifel

Anderhalf uur rijden en je bent in een ander landschap

De Vulkaaneifel ligt net over de grens bij Zuid-Limburg, op nog geen anderhalf uur van de Nederlandse grens. Je vertrekt na het ontbijt en drinkt je koffie in een heel ander landschap. Je voelt je meteen op vakantie in deze totaal andere omgeving.

De Eifel is vulkanisch gebied. Riviertjes kronkelen door diepe dalen, de heuvels zijn ooit door uitbarstingen gevormd en overal liggen mooie meren op plekken waar de grond is ingestort. Die heten hier Maare, en in de meeste kun je lekker zwemmen.

Wat de Eifel bijzonder maakt

  • De Maare, vulkaanmeren die je nergens anders in Europa zo vindt
  • Kastelen en kasteeldorpjes zoals Kronenburg, waar je je in een andere eeuw waant
  • Wandelroutes zoals de Dolomietenroute vanuit Gerolstein
  • De rivier de Kyll, een bekende plek onder vliegvissers
  • Historische stadjes als Monschau en Prüm

Onze twee vakantiehuisjes in de Eifel

Beide natuurhuisjes liggen in Rijnland-Palts, midden in het groen, aan de rand van het bos, met ieder ook een fijne privétuin.

Leuk Stekje 1

Voor 2 tot 6 personen. Een grote geheel omheinde tuin met afrastering van 1,20 meter, een houtkachel voor gezellige avonden, een zandbak, glijbaantje en ingegraven trampoline voor de kinderen, en parkeren naast de deur.

Leuk Stekje 2

Voor 2 tot 4 personen, eventueel met een kleiner kind of baby (kinderbedje en kinderstoel aanwezig). Vanaf de tuin loop je zo het bos in. Houtkachel, een mooie tuin met verschillende zitjes. Er is een flexibel geplaatste afrastering om de hele tuin en een overdekt terras met grote tafel en barbecue.

Boek jouw verblijf in de Eifel

Bekijk de beschikbaarheid en kies je huisje. Je huurt rechtstreeks bij ons, vanaf 95 euro per nacht.