Hottub huren in Nederland: puur genieten bij Hermelijn 3
Wat een feest, een onvergetelijke ervaring! Overdag hebben we bij Hermelijn 3 de hottub gevuld en op temperatuur gebracht – de voorbereiding voor een heerlijk ontspannen avond. Het houtvuur aansteken, rustig laten branden, en na 2 à 3 uur was het water perfect warm.
Tussendoor genoten we van een gezellige barbecue onder de Veranda, heerlijk in de buitenlucht. Alles samen klaargemaakt en zodra de kooltjes mooi wit-grijs waren, konden de hamburgers erop. Samen koken en buiten eten – pure gezelligheid.
Het wordt schemerig, maken we nog een korte wandeling met de hondje, ons welbekende ‘’rondje met het hondje’’. Deze keer richting de weilanden voor de zonsondergang, ja hij is weer prachtig vanavond…. En ja hoor, alsof het niet mooier kon, zweeft er een luchtballon laag boven het landschap. We horen de stemmen van de mensen in de mand , zwaaien en roepen enthousiast ‘moi!’
Weer bij het huisje zijn we er klaar voor; de hottub!
Voorzichtig het water van de hottub in, lekker warm, we zijn met z’n vieren, er is plek genoeg. He, je kunt zelfs bubbels aan zetten, net een jacuzzi, en er zijn ook nog sfeerlampjes: geel, blauw, groen en dan… stilte, even helemaal niks. Alleen wij en de natuur.
We kijken omhoog: een heldere hemel sterrenhemel, geen wolkje te bekennen. Ontelbaar veel grote en kleine sterren schitteren boven ons. Verwondering. Iemand herkent het sterrenbeeld van de Grote Beer, maar hoe zit het ook weer met die andere sterrenbeelden? Leuke is dat daar dus een app voor is, straks maar eens kijken, maar nu eerst in het hier en nu: samen romantisch in de hottub in Hermelijn, heerlijk!
Na ruim een uur bubbelen, stilte en kletsen gaan we met een fijn ontspannen rozig gevoel naar onze lekkere bedjes. Wat een bijzondere manier om de dag af te sluiten. Welterusten!